Biuro Rachukowe Alwar
O firmie Dlaczego z nami Zespół Partnerzy Polecane Referencje
Misja firmy

Naszą misją jest
aby swoją wiedzą
i doświadczeniem
wspierać bezpieczny rozwój
Twojego przedsiębiorstwa.

Wiedzieć więcej
Stale się rozwijać
Działać rzetelnie i etycznie
Być solidnym partnerem

O FIRMIE

Nasza działalność

to działanie dla dobra klienta i reprezentowanie jego interesów w kontaktach z różnorodnymi instytucjami.

Od 1993 roku pracujemy nad poszerzaniem naszej wiedzy i doświadczenia, aby dzięki nim wspierać bezpieczny rozwój Twojego przedsiębiorstwa. Cieszymy się zaufaniem prawie  300  firm które powierzyły nam swoje finanse i tajemnice na stałe oraz wielu zwracających się do nas z chwilowymi problemami lub wątpliwościami.

Od 2008 roku mamy możliwość zaoferować Państwu prowadzenie księgowości przez Internet. Niezależnie gdzie prowadzicie swoją działalność, dzięki posiadanym nowoczesnym rozwiązaniom informatycznym możemy zapewnić profesjonalną i szybką obsługę spraw podatkowych i pracowniczych.

Corocznie pomagamy naszym klientom, zarówno tym których rozliczenia prowadzimy cały rok, jak i tym którzy nie prowadzą działalności gospodarczej sporządzać roczne zeznania podatkowe. Nasze doświadczenie to tysiące zweryfikowanych zeznań składanych w całej Polsce dla klientów osiągających dochody zarówno w kraju, jak i poza granicami. Wybieramy dla nich dopuszczalne prawem rozwiązania pozwalające zminimalizować obciążania podatkowe.

Działamy w oparciu o ustawę o doradztwie podatkowym, zgodnie ze standardami etyki ustalonymi przez samorząd doradców podatkowych, z zachowaniem tajemnicy zawodowej zarówno w trakcie obowiązywania umowy jak i po jej zakończeniu. Posiadamy uprawnienia do świadczenia usług doradztwa podatkowego, jak i do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Nasza oferta

to szereg usług związanych bezpośrednio z rachunkowością i podatkami, jak i usług "sąsiadujących" które świadczymy dla wygody naszych klientów. Jeśli sami nie możemy zapewnić odpowiedniej pomocy polecimy sprawdzonego współpracownika specjalizującego się w danej dziedzinie. Pomożemy znaleźć prawnika, ubezpieczyciela, rzeczoznawcę, etc., a nawet zarchiwizować dokumenty w certyfikowanym archiwum.

tel. 074 831 06 76
074 831 57 18
074 832 05 86
fax 074 832 02 86
Alwar@BiuroAlwar.com.pl
Biuro Rachunkowe Alwar sc
58-200 Dzierżoniów
ul. Pocztowa 16a, Polska
NIP 8821000933
Regon 891113760

© 2008 Projekt strony i prawa autorskie - Biuro Rachunkowe "ALWAR"