Biuro Rachukowe Alwar
O firmie Dlaczego z nami Zespół Partnerzy Polecane Referencje
Misja firmy

Naszą misją jest
aby swoją wiedzą
i doświadczeniem
wspierać bezpieczny rozwój
Twojego przedsiębiorstwa.

Wiedzieć więcej
Stale się rozwijać
Działać rzetelnie i etycznie
Być solidnym partnerem

KSIĘGOWOŚĆ

Znajdziecie Państwo tu pomoc w prowadzeniu wymaganych przepisami prawa podatkowego i bilansowego ewidencji w oparciu o które rozlicza się Wasza Firma.

Poczynając od najprostszych ewidencji dla firm rozliczających się na "ryczałcie", poprzez małe i średnie firmy prowadzące Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów, do firm zobowiązanych do prowadzenia pełnej rachunkowości.

Mamy doświadczenie pozwalające na wdrożenia w firmach pełnej rachunkowości, dobieramy do potrzeb firmy fakultatywne rozwiązania dopuszczalne w Ustawie o Rachunkowości oraz pomagamy w opracowaniu zakładowej polityki rachunkowości.

Prowadzimy księgowość tradycyjnie, na podstawie dokumentów dostarczanych przez klientów do naszego Biura, jak i w nowoczesnych technikach informatycznych. Prowadzimy księgi handlowe on-line bezpośrednio na bazach danych klientów lub w biurze, na naszym oprogramowaniu. Od 2008 roku oferujemy również prowadzenie księgowości internetowej, z wykorzystaniem CDN Optima, dzięki czemu klienci z terenu całego kraju w prosty sposób mogą zlecić nam prowadzenie księgowości on-line.

CENY

Ceny naszych usług zależą od ilości pracy jaką musimy włożyć w obsługę naszych klientow. Miesięczne honorarium ustalamy najczęściej ryczałtowo jako wypadkową kosztu księgowania dokumentów, ilości przeliczonych i sporządzonych deklaracji i liczby pracowników.

Przykładowo:

Przedsiębiorca nie zatrudniający pracowników opodatkowany na zasadach ogólnych, bez VAT, dostarczający nam miesięcznie 55 faktur - zapłaci 150 zł netto

Przedsiębiorca nie zatrudniający pracowników opodatkowany na zasadach ogólnych, z VAT, dostarczający nam miesięcznie 45 faktur - zapłaci 150 zł netto

Przedsiębiorca zatrudniający 2 pracowników opodatkowany na zasadach ogólnych, z VAT, dostarczający nam miesięcznie 100 faktur - zapłaci 320 zł netto

tel. 074 831 06 76
074 831 57 18
074 832 05 86
fax 074 832 02 86
Alwar@BiuroAlwar.com.pl
Biuro Rachunkowe Alwar sc
58-200 Dzierżoniów
ul. Pocztowa 16a, Polska
NIP 8821000933
Regon 891113760

© 2008 Projekt strony i prawa autorskie - Biuro Rachunkowe "ALWAR"